Ponúkame

Ochutnávka vín v našich pivniciach

Neviete sa rozhodnúť, ktoré vínko z našej produkcie ochutnať ? Plánujete svadbu a chceli by ste mať na stole naše vínka ? Chcete vziať priateľov na výlet do Malých Karpát a schladiť sa počas letných dní v chladnej pivnici ? Neváhajte a zavítajte do našej pivnice, kde Vás pohostíme a prevedieme portfóliom našich vín. V našej pivnici budete mať možnosť ochutnať aj špeciálne vína, ktoré bežne nemáme v ponuke nášho internetového obchodu. Súčasťou našej pivnice je aj degustačná miestnosť s kapacitou 20 osôb.

Nahliadnite do stredoveku prostredníctvom našej dobovej vinotéky.

V našej dobovej vinotéke si môžete nielen nakúpiť, alebo ochutnať naše produkty, ale aj posedieť za stredovekým stolom, dozvedieť sa o stredovekom vinohradníctve, či pokochať sa krásnym stredovekým vybavením .

Vinársky dom Nesvady

dvojlôžkových štúdií (Hortenzia a Levanduľa) , s možnosťou jednej prístelky, alebo detskej postieľky a jedného apartmánu (Orgován). V apartmáne sa nachádza predsieň a dve izby. Jedna dvojlôžková (manželská posteľ ) a jedna trojlôžková (samostatné lôžka) Ďalej sa apartmán skladá z kuchyne spojenej s obývačkou , rozkladacím gaučom (pre prípad prístelky) a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC . Rovnako tak aj štúdia sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom ,WC a vlastnou kuchynkou.

Translate »