Ponúkame

Ochutnávka vín v našich pivniciach

Ak sa neviete rozhodnúť, ktoré z našich vín ochutnať, alebo plánujete svadbu a chceli by ste mať na stole naše vína, prípadne chcete vziať priateľov na výlet do Malokarpatskej vinohradníckej oblasti a schladiť sa počas letných dní v chladnej pivnici, neváhajte a navštívte našu pivnicu. Rádi Vás pohostíme a prevedieme Vás našim portfóliom vín. V našej pivnici budete mať možnosť ochutnať aj špeciálne vína, ktoré bežne nemáme v ponuke v našom internetovom obchode. Degustačná miestnosť s kapacitou 20 osôb, je tiež súčasťou našej pivnice. Ak máte záujem o degustáciu alebo chcete rezervovať miestnosť, neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa na Vašu návštevu a dúfame, že sa Vám budú páčiť naše vína.

Nahliadnite do stredoveku prostredníctvom našej dobovej vinotéky.

V našej dobovej vinotéke si môžete nielen nakúpiť, alebo ochutnať naše produkty, ale aj posedieť za stredovekým stolom, dozvedieť sa o stredovekom vinohradníctve, či pokochať sa krásnym stredovekým vybavením .

Vinársky dom Nesvady

dvojlôžkových štúdií (Hortenzia a Levanduľa) , s možnosťou jednej prístelky, alebo detskej postieľky a jedného apartmánu (Orgován). V apartmáne sa nachádza predsieň a dve izby. Jedna dvojlôžková (manželská posteľ ) a jedna trojlôžková (samostatné lôžka) Ďalej sa apartmán skladá z kuchyne spojenej s obývačkou , rozkladacím gaučom (pre prípad prístelky) a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC . Rovnako tak aj štúdia sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom ,WC a vlastnou kuchynkou.